ЗДО ясла-садок "Білочка" села Вищеольчедаїв
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Подяка за свято


Володимир Олександрович Редько — Подяка за свято

7 березня 2019 року, в дитячому садочку "Білочка"відбулось свято"8 Березня." Вихованці красномовно декламували вірші, співали пісні, артистично виконували інсценівки й майстерно танцювали,приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Не залишились осторонь і дорослі. Бабусі і мами разом з дітьми кружляли у танцях, брали участь у різноманітних конкурсах.

Хочу подякувати вихователям і керівнику ЗДО ясла-садочка "Білочка" Галині Миколаївні і вихователю Людмилі Григорівні, помічникам вихователя, музичному керівнику Юлі Василівні за те, що протягом усього  часу ви виховуєте  наших дітей як своїх рідних. Велике  Вам спасибі за те, що в будь- якій ситуації, кожен з Вас для наших дітей є надійним помічником,  близьким другом, і мудрим наставником. Саме в садочку, мій син знайшов своїх перших друзів, навчився грати в улюблені ігри.

Спасибі Вам велике за любов, що віддаєте нашим діткам! Нехай у вашому житті ще часто звучать ось такі слова подяки. Тому що, я впевнена, що наші дітки стануть прекрасними, чесними, добрими людьми які будуть робити світ кращим. Тому що ви виховуєте їх. Спасибі Вам!

        

                                                                                                                                                                                                                                   

Семінар- практикум

Важлива річ у житті кожної людини — батьківська любов. Потреба в ній — одна з найсильніших у людини будь-якого віку, особливо малюка.  Від  любові батьків та їхнього  ставлення до дитини залежить те, як вона справлятиметься з труднощами.

Виражаючи свою любов, ми не завжди знаходимо бажаний відгук на неї в душах своїх дітей. Можливо, щось робимо не так? Або взагалі не робимо чогось для того, щоб наші діти могли впевнено сказати: "Мої батьки люблять мене".

«Мистецтву дарувати дитині любов» був присвячений семінар практикум з батьками Вищеольчедаївського ДНЗ «Білочка».  Організувала та провела даний захід завідуюча ДНЗ Кушнір Г. М. разом з педагогами закладу: Споденюк Ю.В., Отт Г.В., Кагляк Л.Г., Лазареску А.С. Метою зустрічі було навчати виховувати в дітях позитивні моральні якості, зокрема любов і доброту; ознайомити з типами батьківства; спонукати приділяти дітям більше уваги й часу; вправляти в умінні виражати любов у різні способи. 

З батьками були організовані різні ігри та вправи «Дерево доброти», «Мені потрібна твоя допомога», «Чомучкині запитання», «Читання» та ін., переглянуто відеоролики «Обережно! Діти дивляться на нас!», «Інтернет дорожче дитини», «Памятка для батьків». Сподівання батьків, їх активна учась, вміння вирішувати  проблемні ситуації батьків і дітей, відпрацьовування навичок емпатійного реагування на дитячу поведінку,  допомогли батькам ще більше зрозуміти важливість питання мистецтва дарувати дитині любов.                                                                    

26 травня 2019 року у ЗДО "Білочка" відбулися батьківські збори.              

Логін: *

Пароль: *