ЗДО ясла-садок "Білочка" села Вищеольчедаїв
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вищеольчедаївський заклад дошкільної освіти ясла-садок «Білочка» Мурованокуриловецького району Вінницької області

Юридична адреса закладу: 23432, Вінницька область, Мурованокурило-вецький район, с. Вищеольчедаїв, вулиця Соборна, буд. 54.

Заклад засновано у 1952 році. Засновником є Вищеольчедаївська сільська рада. В листопаді 2012 року дошкільний навчальний заклад було переведено в пристосоване приміщення, в якому було проведено відповідну реконструкцію. Сертифікат готовності об’єктів до експлуатації від 10 жовтня 2012 року виданий інспекцією державно-будівельного контролю у Вінницькій області, що засвідчує готовність до експлуатації закінченого будівництва об’єкта. Загальна площа приміщень становить – 436 м кв., всі приміщення знаходяться в належному санітарно-технічному стані.

На підставі наказу відділу освіти районної державної адміністрації від 28.04.2015 року № 52 «Про проведення атестаційної експертизи дошкільного навчального закладу ясла-садок «Білочка» с.Вищеольчедаїв» проведено атестаційну експертизу Вищеольчедаївського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Білочка» Мурованокуриловецького району Вінницької області.

На час проведення експертизи у закладі виховується 48 дітей у 2-х групах: молодшого віку – 23 дітей, старшого віку – 25 дітей.

В дошкільному навчальному закладі працює 12 працівників, у т. ч. педагогічних – 5, медичних – 1. Навчальний заклад очолює завідуюча Кушнір Галина Миколаївна, яка працює на даній посаді з 28.04.1991 року.

Упродовж останніх років колектив закладу спільно з Вищеольчедаївською сільською радою працював над зміцненням навчально-матеріальної бази:

Упродовж 2011-2012 р. - завершено капітальний ремонт приміщення ДНЗ.

Протягом 2012-2013 р. – проведено реконструкцію та укомплектува-ння ігрового та спортивного майданчика;  встановлено огорожу та проведено озеленення території закладу зеленими насадженнями та квітниками.

За період з 2012 по 2014 рік працівники закладу працювали над внутрішнім оформленням закдаду:  руками педагогів виготовлені батьківські куточки, створені ігрові та розвивальні зони, оформлені живі куточки в групових кімнатах, укомплектовано кімнати відпочинку та розвитку для дошкільнят.

Закуплено нові меблі (ліжечка дитячі, шкафчики, столи та стільці), за допомогою батьків частково поновлено м’ягкий інвентар в групах.

Під час завершення капітального ремонту, проведено утеплення стін приміщення  ДНЗ.

З  2013 року в ДНЗ працює методичний кабінет.

За період 2012 по 2015 рік колектив закладу працював над естетичним оформленням закладу: галерея творчості за різними видами художньої діяльності, куточок патріотичного виховання дошкільників, озеленення груп, оформлення музично-спортивної зали.

Пріоритетними напрямками роботи ДНЗ є прагнення до фізичного удосконалення в процесі активної рухової діяльності та художньо-естетичний розвиток дошкільника.

Ліцензований обсяг- 45 дітей.  Фактична кількість осіб, які відвідують  ЗДО  -  55 дітей.

Мова освітнього процесу - українська.

СВІДОЦТВО ПРО АТЕСТАЦІЮ ЗАКЛАДУ

Логін: *

Пароль: *